Реклама

Що робити, якщо закінчився термін банківської карти ПриватБанк, але в банк йти не хочеться

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Банківські картки це така річ, якою користуються практично всі, оскільки це зручно, безпечно і просто. Картка, як і будь-яка річ, має свій термін придатності, який складає 4 роки з моменту випуску і по завершенню цього періоду, її прийдеться перевипускати. Враховуючи ситуації в країні, виникає логічне запитання, що робити, якщо закінчився термін банківської картки ПриватБанк, але в банк йти не хочеться. Розглянемо декілька варіантів саме на прикладі Приватбанку, оскільки перевипуск картки в них найбільш комфортний.

Для початку варто нагадати, що на всіх банківських картках, на лицьовій стороні, ви побачите термін її придатності, для прикладу 11/21, що означає, що картка дійсна до листопада 2021 року. По завершенню цього терміну, користуватися цією карткою буде неможливо. Фактично, можна виділити декілька варіантів розвитку подій, а вам залишиться вибрати той, який буде найбільш зручний.

  1. Використовуємо свою іншу банківську картку

Зазвичай, в кожного клієнта Приватбанку в наявності не одна картка, а мінімум дві. Відповідно, якщо термін одної закінчується, то варто напередодні переказати всі свої кошти на додаткову, для прикладу на карту для Виплат. В такому випадку, по завершенню терміну дії одної картки, ви зможете вільно користуватися своїми коштами на іншій картці.

  1. Віртуальна банківська картка

Якщо ж у вас відсутня додаткова банківська картка, то завжди можна випустити віртуальну. Зробити це можна через додаток Приват24. Великих відмінностей між пластиковою та віртуальною карткою нема, оскільки розраховуватися в інтернеті ви зможете так, як і звичайно.

Окрім цього, якщо ваш смартфон обладнаний модулем NFC, то ви можете прикріпити свою віртуальну карту до Google Pay / Apple Pay і розраховуватися смартфоном.

  1. Замовляємо індивідуальну іменну картку поштою або кур'єром

В Приватбанк така можливість доступна, але за неї прийдеться заплатити і очікувати протягом 14 днів. Так ви зможете отримати карту для безконтактної оплати та з індивідуальним дизайном.

  1. Не перевипускати картку

Також можливий варіант, якщо ви не плануєте перевипускати дану банківську картку. В деяких випадках, по завершенню терміну придатності, банківська картка може бути ще активною, хоча це й трапляється досить рідко.

Ще можливий варіант, що ПриватБанк сам перевипустить вам банківську карту і запросить до відділення для її отримання.

В будь-якому випадку, якщо термін дії вашої карти закінчується, то краще її випустити або ж розірвати договір із банком. На нашу думку, найкращим рішенням буде перевипуск карти із доставкою кур'єром додому. Хоча це й платна послуга, але вам не прийдеться особисто йти у відділення, стояти в чергах і хвилюватися за своє здоров'я.

Також нещодавно ми розповідали, чи варто українцям хвилюватися через обмеження кількості переказів на картку ПриватБанку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Массовый сбой в Viber Украина подтверждено и исправлено

Стаття доступна українською...14 февраля 2021 пользователи мессенджера Viber начали жаловаться на сбои в его работе после последнего обновления. Подробнее...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -