Реклама

Що таке дисплей Ultra Retina XDR від Apple на iPad Pro?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Apple представила нову технологію дисплея для iPad Pro 2024 року, яку вони назвали Ultra Retina XDR, що є еволюцією технології OLED. Цей дисплей має деякі нові особливості, які роблять його відмінним від попередніх моделей.

Цікаво: Тести Apple M4 показують, що це король одноядерної продуктивності.

За основу Ultra Retina XDR лягла OLED-технологія, яка відрізняється від звичайних OLED-дисплеїв, що використовуються у пристроях iPhone. Вона включає в себе використання тандемних OLED-панелей, що дозволяє досягнути більшої повноекранної яскравості. Дисплей керується чіпом M4, який контролює яскравість та кольори обох панелей одночасно.

Порівняно з попередніми дисплеями, такими як Liquid Retina XDR, Ultra Retina XDR пропонує значно кращу якість зображення, особливо в темних сценах, завдяки можливості керувати пікселями і забезпечує ідеальний чорний колір.

Однією з особливостей нового дисплея є його енергоефективність, оскільки OLED-панелі не потребують спеціального підсвічування. Це дозволяє зменшити товщину iPad Pro і підвищити тривалість роботи від акумулятора.

Враховуючи всі ці переваги, Ultra Retina XDR на iPad Pro 2024 року є значним покращенням порівняно з попередніми моделями. Однак, якщо у вас вже є iPad з чіпом M, варто взважити всі плюси та мінуси оновлення до нової моделі.

Цікаво: Apple iPhone SE 4: останні новини та чутки.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Голографічний відеозв’язок вже скоро з’явиться

Напевно всі ми бачили в фантастичних фільмах, коли під час спілкування на відстані, абоненти бачили один одного у вигляді...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -