Реклама

Що таке iCloud Mail від Apple

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

iCloud Mail — це служба електронної пошти Apple, яка працює в хмарі та є ексклюзивною для всіх, хто має принаймні один пристрій компанії. Повідомлення зберігаються в iCloud, хмарному сервісі виробника, який працює на iPhone, iPad і Mac.

Apple також має iCloud+, хмарну службу підписки, яка пропонує більше пам’яті та функцій. Але давайте по частинах. Далі зрозумійте, що таке iCloud Mail від Apple і як він працює.

Цікаво: Ціни на передплату Apple Music значно зростають.

Що ви можете робити в iCloud Mail

Очевидно, що ви можете надсилати та отримувати електронні листи в iCloud Mail, але служба пропонує інші функції, пов’язані з цим обміном повідомленнями. Однак деякі з них є ексклюзивними для передплатників iCloud+.

Окрім обміну та впорядкування електронних листів, ви можете:

  • Додайте до трьох облікових записів електронної пошти та керуйте ними;
  • Використовуйте власний домен електронної пошти (iCloud+);
  • Виберіть електронну адресу за умовчанням для надсилання повідомлень;
  • Використовуйте функцію «Приховати мою електронну пошту» (iCloud+);
  • Друк електронних листів.

На веб-сайті Apple ви можете знайти сторінку підтримки, яка навчить вас робити все це в iCloud Mail. Сторінка також містить посилання на інші сторінки, які навчать вас, як налаштувати службу на своїх пристроях, отримати доступ до інших функцій iCloud і як увійти за допомогою свого Apple ID.

Цікаво: Зафіксовано збої в роботі Apple AirPods Pro 2.

Як це працює

Електронні листи синхронізуються у вашій хмарі, і ви можете отримати до них доступ через програму «Пошта», яка вже встановлена ​​на заводі на пристроях Apple, або через веб-сайт iCloud , який відкривається в будь-якому браузері (Chrome, Firefox тощо), на пристрої та операційній системі.

Наприклад: якщо у вас є iPhone і ноутбук під керуванням Windows, ви можете отримати доступ до iCloud Mail через програму на своєму телефоні та через веб-сайт на своєму ноутбуці. Те ж саме вірно, якщо у вас є iPad, телефон Android і ПК з Windows; телефон Mac і Android; і так далі.

Щойно ви створите (або налаштуєте) свій Apple ID на корпоративному пристрої, ви отримаєте доступ до всіх служб iCloud і 5 ГБ пам’яті, яку можна розширити за допомогою iCloud+.

Що потрібно для використання iCloud Mail

Щоб використовувати iCloud Mail, вам потрібно мати Apple ID, який є логіном, який ви створюєте під час використання служби Apple, і пристрій Apple, будь то iPhone початкового рівня або найсучасніший Mac.

Просто, незважаючи на те, що ви можете створити Apple ID, не маючи пристрою від виробника, це обмежує ваш доступ до ресурсів, пов’язаних із вашою хмарою. За термінологією компанії це називається «тільки веб-доступ до iCloud».

Кожен тип пристрою має доступ до певних функцій, коли ви входите на веб-сайт iCloud. Він працює наступним чином:

  • Мобільний: Диск і Нотатки;
  • Планшет: Контакти, Диск і Нотатки;
  • Комп’ютер: Контакти, Диск, Нотатки, Keynote (тип PowerPoint), Numbers (тип Excel) і Pages (тип Word).

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google обмежує безкоштовне використання Google Meet

Сьогодні надійшла інформація, що Google обмежує безкоштовне використання Google Meet. Цей крок був запланований, але для багатьох він може...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -