Реклама

Що таке розумна лампочка та які функції має?

Останні Новини

Розумна техніка для будинку є буквально в кожного. Це дуже полегшує життя. Наприклад, не потрібно наймати охорону – можна встановити камери спостереження. Не потрібно стояти пів дня за прибиранням – робот-пилосос все зробить сам. Мультиварка приготує їжу, розумна колонка відповість на будь-яке запитання, чайник по таймеру закип’ятить воду і т.д. Людям скоро взагалі не буде що робити, все будуть виконувати спеціальні девайси. Сьогодні хочемо розповісти про ще один винахід – розумну лампочку. Що вона собою являє та які функції має?

Цікаво: Розумний підголовник може «відчути» удар і буквально врятувати вашу шию

Розумна лампочка – це на вигляд звичайна лампочка, яка підходить під будь-який потрібний цоколь та не відрізняється візуально нічим особливим. Але вся суть у функціях, про які нижче розповімо.

Розумні лампочки поділяються на різні типи в залежності від своїх можливостей. Перший тип - акустичний і реагує на шум. Працює це так: мікрофон слухає звуки навколо, при виявленні звуку потрібної гучності (стук дверей, тупіт ніг, розмова людини) вмикається автоматично світло. Складного нічого в механізмі немає.

Другий тип - з інфрачервоним датчиком. В даному випадку лампочка вмикається коли людина потрапляє в приміщення. Датчик це фіксує і вмикає світло, вимикається воно автоматично коли людина виходить із кімнати. Цей тип кращий за перший, бо реагує чітко тоді, коли потрібно. Акустичні лампочки іноді реагують на звуки, які знаходяться далеко.

Варто знати: Названо найкращі розумні та портативні колонки у 2022 році

Останній тип найцікавіший - смарт-лампочка. Саме про них сьогодні найбільше й піде мова. Це не просто пристрій для освітлення, в такій лампочці крім датчиків ще є мікросхема з підтримкою WI-Fi. Це дійсно звучить дивовижно, бо важко уявити такий маленький, але розумний пристрій. До лампочки можна підключитись за допомогою смартфона та спеціального додатку. Що ж вміють робити смарт-лампочки? Ми перечислимо всі можливі функції, але в різних моделях вони можуть відрізнятись.

Найелементарніше - вимкнення та увімкнення світла за допомогою смартфона. Тепер для цього не потрібно буде вставати до вимикача, достатньо буде просто натиснути потрібнку кнопку в програмі і все.

Друга дуже корисна функція - регулювання яскравості. Іноді в квартирі потрібне хороше та яскраве освітлення, але перед сном хочеться чогось більш спокійного та розслабляючого. В такому випадку приходить на допомогу нічник. Але його не потрібно додатково купувати, бо смарт-лампочка здатна регулювати освітлення в залежності від потреби. До речі, така функція дуже знадобиться батькам та маленьким дітям, які бояться спати в темноті.

Третя функція - налаштування кольору. Смарт-лампочка може горіти різними кольорами в залежності від вподобання та потреби людини. Якщо ви хочете яскравого білого світла - оберіть його в додатку, потім цей колір можна замінити на більш теплий жовтий, або взагалі на романтичний червоний. Все як ви забажаєте. До речі, це чудовий спосіб доповнювати інтер'єр квартири.

Цікаво: Відомо, що входить в комплектацію розумного будинку

Ще одна потрібна функція - будильник. Можна налаштувати, щоб лампочка вмикалась в певний час. Це допомагає рано прокинутись в зимовий час, коли рано ще темно і вставати зовсім не хочеться. Також оцінять її власники штор в квартирі, з ними також можна спати цілий день.

Це основні функції, які може виконувати лампочка. Є ще моделі із датчиком диму. В такому разі не потрібно буде встановлювати додаткові системи, смарт-лампочка сама сповістить в разі загрози. Також багато моделей підключаються до розумного будинку. Наприклад, до колонок чи чогось іншого.

Такий маленький елемент в квартирі - смарт-лампочка, а скільки корисних функцій може виконати та скільки техніки замінити. Обов'язково спробуйте і ви точно не пожалкуєте про таку покупку.

Цікаво: Названо основні переваги «розумної» пральної машини

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 5 речей, які всі очікують від смартфона Xiaomi Mi 12

Протягом останніх декількох років, компанія Xiaomi впевнено виривається в топ виробників смартфонів і все менше асоціюється із бюджетним сегментом....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -