Реклама

Що таке Samsung TV Plus і як він працює?

Samsung TV Plus має багато каналів із різних категорій, і для роботи потрібне лише підключення до Інтернету.

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

З того часу, як телебачення стало основним продуктом у домівках по всьому світу, спосіб споживання аудіовізуального контенту постійно змінюється. Однією з останніх розробок у цьому плані є послуга Samsung TV Plus. Якщо ви чули про це, але досі не знаєте, що це таке, або вам цікаво зрозуміти, як це працює, ця стаття для вас. Давайте дізнаємося, що таке Samsung TV Plus, як вона працює та що можна знайти в цьому всесвіті розваг.

Що таке Samsung TV Plus?

Samsung TV Plus — це по суті безкоштовна послуга потокового передавання, яку пропонує Samsung, одна з провідних компаній у світі технологій та електроніки. Послуга була створена з метою надання повного та доступного досвіду розваг для користувачів Samsung Smart TV. Вона пропонує широкий вибір телевізійних каналів у прямому ефірі та вміст на вимогу, і все це без потреби в трансляційній антені, щомісячній підписці чи абонентській платі.

Цікаво: Samsung демонструє 4K і 8K Smart TV, присвячені Чемпіонату світу з футболу.

Як працює Samsung TV Plus?

Принцип роботи Samsung TV Plus простий і зрозумілий, що гарантує, що будь-хто, навіть без попереднього досвіду роботи з потоковими службами, зможе насолоджуватися цим. Щоб отримати доступ до послуги, вам знадобиться сумісний пристрій, наприклад Samsung Smart TV або продукти з лінійки Galaxy компанії, з Android 8.0 або новішої версії.

Отримавши сумісний пристрій, просто увімкніть його та підключіться до Інтернету. Не потрібно створювати окремий обліковий запис Samsung TV Plus; послуга доступна всім користувачам Samsung безкоштовно. Увійшовши в програму Samsung TV Plus, ви побачите вибір каналів у прямому ефірі та контенту за запитом, готовий до перегляду.

Що на Samsung TV Plus?

Однією з сильних сторін Samsung TV Plus є різноманітність контенту. Пропоновані канали охоплюють широкий діапазон категорій, включаючи новини, спорт, розваги, стиль життя, музику тощо. Це означає, що незалежно від ваших інтересів, є ймовірність, що ви знайдете те, що вам подобається.

Канали новин дозволяють бути в курсі подій у світі в режимі реального часу, а спортивні канали гарантують, що ви не пропустите найзахопливіші ігри та змагання. Для любителів лайфстайл-програм є варіанти від кулінарії до подорожей і моди.

Окрім живих каналів, Samsung TV Plus також пропонує бібліотеку контенту за запитом. Це означає, що ви можете дивитися шоу та фільми, коли захочете, зупиняючи та відновлюючи, коли вам зручно.

Samsung TV Plus — це захоплююче доповнення до цифрових розваг. Завдяки широкому спектру живих каналів і вмісту за запитом, без підписки, він є привабливим варіантом для тих, хто хоче отримати доступ до різноманітного вмісту без щомісячних фінансових зобов’язань.

Усуваючи необхідність створення окремого облікового запису та спрощуючи доступ до сумісних пристроїв Samsung, сервіс прагне зробити розваги максимально доступними.

Якщо ви щасливий власник сумісного пристрою Samsung, не зволікайте, ознайомтеся з Samsung TV Plus. Завдяки широкому вибору каналів і вмісту він може стати ідеальним джерелом розваг для вашого дозвілля.

Цікаво: Додаток Samsung Members розширює свої можливості.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розсекречено можливі навушники Samsung Galaxy Buds Beyond

Розсекречено можливі навушники Samsung Galaxy Buds Beyond (SM-R190). Вони отримають акумулятор на 472 мАг. Buds Beyond отримали сертифікацію 3C. Лінійка...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -