Реклама

Що відомо про серію смартфонів Honor Magic 5. Коли запуск?

Останні Новини

Серія смартфонів Honor Magic 5 знаходиться в розробці, але як завжди не обійшлось без витоків інформації, яку так чекають любителі нових ґаджетів. Отримана інформація зібрана на різноманітних китайських площадках типу Weibo. І так, що нам відомо про серію смартфонів Honor Magic 5 та коли очікувати їх запуск читайте далі.

Смартфони Honor Magic 5 та Magic 5 Pro можуть отримати дисплеї розміром 6,78 та 6,81 дюймів відповідно. Це будуть матриці AMOLED з технологією LTPO. Роздільна здатність у Pro версії очікується 2К, а частота оновлення 120 Гц. Щодо процесора, то ймовірно смартфони Magic 5 будуть працювати на Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SoC.

Тепер стосовно запуску. Очікується запуск смартфонів весною наступного року, є інформація, що їх варто очікувати на ринку у березні, можливо квітні, 2023 року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Де краще брати SIM-карту: в офіційному магазині чи на вулиці?

Якщо вам потрібна нова SIM-карта, то є дуже багато способів її отримати. Можна прийти в офіційний магазин оператора і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -