Реклама

Ще одна країна отримала “попередження” щодо Huawei 5G

Останні Новини

Компанія Huawei вже певний час знаходиться під санкціями кількох країн щодо розвитку своєї інфраструктури 5G. Сьогодні, ми отримали інформацію, що ще одна країна отримала попередження щодо розширення технології Huawei 5G. Тут мова йде про Бразилію. А саме, посол США в Бразилії попередив країну про можливі “наслідки” дозволу доступу Huawei до телекомунікацій країни.

Нагадаємо, що основна проблема в стосунках Huawei з іншими країнами пояснюється можливістю передачі даних до китайського уряду. Відповідно є можливість шпигунства. Навіть не зважаючи на заперечення такої можливості компанією Huawei, США вже ще стоїть на своєму та намагається якнайбільше обмежити доступ китайської компанії у сфері 5G.

І знову ж таки, відмова від комунікацій Huawei призведе до значних додаткових витрат для Бразилії та, в загальному, затримку розширення технології 5G.

Рекомендуємо: Huawei Дає Відсіч Санкціям Проти Неї.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо бюджетний смартфон з найгіршим дисплеєм в 2021 році

Напевно найпопулярнішими смартфонами серед українців є бюджетні, їх купляють практично всі, навіть ті користувачі, як користуються флагманськими або просто...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -