Реклама

Що робити у випадку, коли ваш смартфон завис?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Напевно багатьом власникам смартфонів знайома ситуація, коли при запуску певного додатку, смартфон перестає реагувати на будь-які рухи. Така ситуація досить часта і в більшості випадків вирішиться звичайним перезавантаженням пристрою. Як завжди, бувають випадки, що такий спосіб не допомагає. Для таких ситуацій відповімо на поширене запитання “Що робити у випадку, коли ваш смартфон завис?

Для початку розглянемо випадки зависання Android-смартфона.

Найперше і найпростіше вирішення проблеми — перезавантаження смартфона традиційним способом, за допомогою кнопки блокування екрана. Для цього необхідно натиснути та тримати кнопку блокування екрану декілька секунд. Після цього перед вами повинно з'явитися віконце, де необхідно вибрати Перезавантаження смартфона.

Також можна смартфон перезавантажити за допомогою комбінації клавіш, для цього необхідно натиснути та утримувати клавіші включення смартфона та регулювання гучності.

Найгірший випадок буде той, коли Android - смартфон взагалі не реагує на клавіші. В такому випадку, прийдеться чекати на повну розрядку вашого смартфона, оскільки іншими способами смартфони на Android не вийде перезавантажити.

Тепер розглянемо випадок зависання iPhone.

Найперше це також спробуємо перезавантажити смартфон iPhone з Face ID. Для цього необхідно натиснути на кнопку блокування екрану і клавішу гучності. Потім вибираємо з доступних варіантів “Вимкнути”.

Тепер перезавантаження iPhone з кнопкою Home. Для цього необхідно натиснути та утримувати кнопку СОН та вибрати Вимкнути. Потім натискаємо та утримуємо бічну кнопку або СОН до тих пір, поки на екрані не з’явиться логотип компанії Apple.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Play Console розкриває смартфон LG Velvet

Вперше, LG Velvet 5G був випущений в Південній Кореї ще в травні цього року. Працювала дана модель на чіпсеті...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -