Реклама

Що робити, якщо прийшло смс з кодами від ПриватБанку, але ви не очікували на них

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Останнім часом, велика кількість українців скаржиться на те, що їм помилково приходять повідомлення з кодами від ПриватБанку. На ділі, помилково вони приходять надзвичайно рідко і хорошого в цьому взагалі нема нічого. Зараз же розповімо, що робити, якщо прийшло смс з кодами від Приватбанку, хоча ви не очікували на них.
Смс з кодами від Приватбанку можуть приходити тільки в деяких випадках.

1. Смс з кодом прийшло із запізненням

Таке трапляється тільки у випадку технічних неполадок в ПриватБанку, або ж в стільникового оператора. Причиною можуть стати проблеми на серверах банку, а точніше їхньому навантаженню. Всі повідомлення, які готують до відправки знаходяться в черзі і у випадку неполадок, їхня відправка просто затримується. Можливі випадки, що вам прийде смс із кодом через декілька годин після спроби входу в Приват24. Якщо в повідомленні йдеться про ту фінансову операцію, яку ви особисто виконували, то хвилюватися непотрібно. Якщо ж ні, то наступні два випадки, можуть стосуватися конкретно вас.

2. Ви не входили в Приват24, але смс всерівно прийшло

Якщо ж ви протягом доби або більше не заходили в Приват24, а вам приходять коди для входу, то це поганий сигнал, оскільки існує ймовірність, що шахраї знають ваш логін та пароль для входу в Приват24 і намагаються ввійти у ваш особистий кабінет. В такому випадку необхідно негайно ввійти в Приват24 і змінити ваш пароль для входу на більш складний.

Єдине що в даному випадку радує, так це те, що не знаючи короткий код з отриманої смс, ніхто не зможе ввійти у ваш особистий кабінет Приват24.

Також можливий випадок, що вам приходить смс із кодом для підтвердження оплати покупок, або ж інших списань. В такому випадку не допоможе навіть зміна логіна або пароля і необхідно негайно блокувати банківську карту. Для цього потрібно зателефонувати в банк, або ж залишити заявку в Приват24, для блокування карти і випуску нової.

Третій випадок, коли вам приходять смс про списання коштів, оплату покупок і тому подібного. В даному випадку, шахраї мають доступ до вашого акаунту Приват24 і перехоплюють всі смс із кодами для входу. В такому випадку варто робити те саме, що й в попередньому випадку, але тепер необхідно не тільки блокувати карту, а й змінювати всі дані для входу в Приват24 та змінювати свій фінансовий номер.

Щодо рекомендацій, то ніколи не розголошуйте свій фінансовий номер (логін) та пароль для входу в Приват24. Також не рекомендується використовувати фінансовий номер для реєстрації на сторонніх ресурсах. Також варто використовувати пароль макисмальної складності. І останнє, це регулярно перевіряйте виписки по вашому рахунку і не повідомляйте нікому короткі коди отримані в смс від ПриватБанку.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи небезпечно вмикати чайник без води

Сьогодні для приготування чаю вже рідко хто користується звичайним чайником на плиті. На заміну їм успішно прийшли електрочайники. Але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -