Реклама

Що робити, якщо з’явилася буква “E” та відсутній мобільний інтернет?

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ви напевно пам’ятаєте ті часи, коли в більшості із нас, на телефонах в статус — барі з’являлася буква “E”? Швидше за все пам’ятаєте, оскільки це було масово в часи кнопкових телефонів. В ті часи це було вже непогано і навіть можна було щось завантажити з інтернету, а що робити зараз, коли в світі поширюється 5G , а ваш смартфон висвітлює букуву “E” та відсутній мобільний інтернет?

Найперше варто розуміти, що означає буква Е — стандарт мобільного інтернету EDGE. Зазвичай, швидкість такого інтернету не перевищує 1500 — 200 Кбіт / с і цілком зрозуміло, що з такою швидкістю в інтернеті нема що робити. Максимум, це відправлення повідомлення у месенджері.

Чому ж зустрічається цей стандарт, якщо більша частина України вже покрита 4G/3G? На це може впливати багато факторів і першим з них стає місцевість, в якій ви перебуваєте.

Зараз, якщо проїжджати через гори, то цю букву можна бачити практично всю дорогу. Причиною цього є погане покриття та складна місцевість. Оператори просто не мають можливості (або не хочуть) покривати територію якісною мережею, а стандарт EDGE має великий радіус дії.

Також один з важливих факторів відіграє кількість населення на певній місцевості. Для прикладу, в гірській місцевості проживає не така велика кількість людей, тому оператори не ставлять там якісного обладнання — це не рентабельно.

Також можливі випадки, що навколо вас стіни великої товщини і вони глушать зв'язок. Це саме стосується і підвальних приміщень.

Крім цих випадків, може бути ситуація, коли ви в зоні хорошого покриття, але ця буква все рівно з'являється на вашому екрані та відсутній мобільний інтернет. Для цього необхідно перейти в параметри вашого смартфону та відкрити розділ "SIM-карти і мобільні дані". Далі необхідно вибрати потрібну вам SIM-карту (якщо таких дві) та в пункті “Бажаний тип мережі” вибрати “Тільки 3G”.

В більшості випадків, після цих налаштувань буква Е зникає. Якщо ж цей спосіб не допоміг, то варто перезавантажити мобільну мережу, а саме перейти в Режим Польоту на 1-2 хв і знову повернутися до звичного режиму.

Якщо все рівно буква Е не зникла, то зв'яжіться з оператором для вияснення проблем з покриттям або ж з вашою SIM-картою.

Також можливий варіант з поломкою модулів на вашому смартфоні, але це відбувається надзвичайно рідко.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцам рассказали, как защитить деньги в мобильном банкинге

Стаття доступна українською...Сейчас, в эпоху массового перехода в онлайн, большинство сфер оказания услуг, также переходят в онлайн. В данном...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -