Реклама

Шукаємо людину в Telegram: декілька способів

Останні Новини

В Телеграм, як і в інших месенджерах, можна шукати людей по імені та номеру телефону. Не всі знають як це правильно робити, тому ми вирішили створити коротку інструкцію. Адже іноді треба дуже терміново зв’язатись з абонентом, а його у списку контактів немає.

Цікаво: Відомо, чому Telegram став таким популярним останнім часом

Шукаємо абонента по номеру телефону. Якщо є номер, то вже пів справи зроблено. По цьому параметру дуже просто знайти людину, якщо вона звісно зареєстрована в програмі. Для цього потрібно:

  • Відкрити месенджер на ПК або смартфоні.
  • Зайти в розділ Контакти.
  • Нажати на кнопку, яка дозволяє додавати нові контакти.
  • Написати номер абонента та якось назвати його.
  • Зберегти в телефонній книзі.

Далі просто знайти в пошуку в Телеграм назву контакту і написати йому. Ця дія відразу буде доступна, якщо абонент є в месенджері. Також відкрити діалог з людиною можна через вбудовану програму Контакти на телефоні. Біля номера буде значок Телеграм, який і направить в саму програму в листування.

Цікаво: Оновлення Telegram приносить цікаві функції

Шукаємо абонента за іменем. Не складно шукати людину, якщо знати її ім’я та прізвище, а ще краще нікнейм в Телеграм. Це дозволить за лічені секунди зв’язатись з абонентом. Для цього потрібно:

  • Натиснути на кнопку пошуку в самій програмі зверху екрану.
  • Ввести ім’я та прізвище або нікнейм. Тільки спочатку треба ставити значок @.
  • Розпочати пошук та вибрати потрібний контакт для переписки, якщо його вдалось знайти.

Якщо нікнейм невідомий, а відоме лише ім’я та прізвище, то з пошуком буде важче. Не завжди люди залишають свої справжні особисті дані. До того ж Телеграм не буде показувати усі існуючі контакти з подібним ім’ям. Програма видасть лише декілька тих, які найбільше підходять пошуку.

Варто врахувати, що месенджер дуже турбується про безпеку користувачів. Якщо, наприклад, контакт заборонив його шукати по імені, телефону або ніку, то зв’язатись буде неможливо. Навіть достовірно введені дані не допоможуть. Саме тому краще усіх важливих та близьких людей мати в телефонній книзі, щоб не виникало проблем зі зв’язком.

Цікаво: Актуальні скарги українців на месенджер Viber в 2022 році.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 5 мощных смартфонов, которые можно приобрести в 2021 году

Стаття доступна українською...В последнее время, смартфоны превратились не только в устройстве для звонков и коммуникации с другими, но и...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -