Реклама

Шумопоглинаючі Samsung Galaxy Buds

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

В найближчому майбутньому має вийти продовження навушників Samsung Galaxy Buds +шумопоглинаючі Galaxy Buds.

Згідно з новою інформацією, вигляд в навушників буде трохи специфічним — у вигляді бобів). Напевно ви здивувались такому вигляду. Але вони мають такий дизайн не просто так. Скоріше за все, дизайн перероблений для того, щоб вони краще розміщувались в середині вуха і таким чином робили кращу шумоізоляцію.

Шумопоглинаючі Samsung Galaxy Buds

Якщо ж Samsung Galaxy Buds будуть із шумопоглинанням, то тоді вони вже можуть дійсно конкурувати із Apple AirPods Pro , які зявилися в продажі в кінці 2019.

В свою чергу, Samsung Galaxy Buds + випустили на початку 2020 року, але без шумопоглинання.

Apple AirPods Pro – навушники з новим дизайном

Нові навушники від Самсунг будуть в довжину 28 мм і шириною 13 мм. Корпус буде мати товщину 26 мм. Один навушник буде мати 2 динаміка та три мікрофона, з терміном роботи до 11 год.

Цю всю інформацію не варто сприймати із 100% вірогідністю, так як це рання іноформація. Щодо ціни, то також нічого достеменно невідомо. Попередня ціна орієнтується на 140 доларів. Ми сумніваємось, що бездротові шумопоглинаючі Samsung Galaxy Buds будуть коштувати стільки ж, як і без шумопоглинання.
Будемо і надалі слідкувати за новинами пов’язаними з Galaxy Buds.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Память смартфона “забита”, а на смартфоне нет ничего. Как освободить место?

Стаття доступна українською...Проблемы с нехваткой памяти на смартфоне касались каждого из нас. Довольно часто мы «забиваем» ее ненужными нам...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -