Реклама

Скандал навколо Nintendo та контролерів Joy-Con

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Скандал навколо Nintendo та контролерів Joy-Con. Якщо детальніше, то почали виникати масові проблеми із контролерами Joy-Con для приставки Switch. Вони виходять з ладу протягом року, а Nintendo знає про проблему, але нічого не робить. Згідно з повідомленням Le Monde, найбільша у Франції група споживачів UFC-Que Choisir подала позов проти Nintendo в паризькому районі Нантер. Причина полягає в тому, що контролери Nintendo Joy-Con для консолі Switch дуже швидко ламаються. Часто вони виходять з ладу протягом року.

Скандал навколо Nintendo та контролерів Joy-Con

Вже досить давно гравці скаржилися, що Joy-Con занадто легко пошкодити. У листопаді минулого року UFC-Que Choisir попередила Nintendo of France про те, що компанія не повинна стягувати зі споживачів 45 євро за ремонт Joy-Con. Представники групи заявили, що Nintendo повинна ремонтувати їх безкоштовно. У той же час UFC-Que Choisir також назвала Switch найпроблемнішим продуктом в минулому році.

Представник французької групи споживачів UFC-Que Choisir зазначив, що всього за 2 дні вони зібрали більше 5000 свідків. Тому вони стали просити експертів вивчити це питання. Експерти прийшли до висновку, що друкована плата швидко зношується. Крім того, корпус пристрою легко накопичує бруд і пил, що призводить до поломки.

UFC-Que Choisir вважає, що Nintendo свідомо не використовувала отриману інформацію, щоб поліпшити Joy-Con. UFC-Que Choisir заявила, що Nintendo навмисно продає продукти, які схильні до поломки протягом року. Згідно зі статистикою UFC-Que Choisir, 65% збоїв Joy-Con відбулися протягом одного року після покупки. І ймовірність появи проблем не має нічого спільного з віком споживачів і часом гри. 25% постраждалих споживачів грають дуже рідко, але їх контролери вийшли з ладу за півроку. В Nintendo поки ніяк не відреагувала на це.

Рекомендуємо: В Найближчий Час Покажуть Нову Модель Nintendo Switch.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони 2022 року, які мають низьку ціну, але гарні характеристики

Не всім людям треба смартфони із топовим набором функцій за тисячі гривень чи доларів. Є користувачі, для яких важливі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -