Реклама

“Скарбничка” від ПриватБанк і все, що потрібно про неї знати

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ми часто намагаємось назбирати гроші на щось конкретне, або ж просто відкласти. Чи завжди це виходить зробити легко? Авжеж ні. Багато хто взагалі не вміє збирати кошти, їх хочеться витратити відразу, як тільки є більш-менш нормальна сума. ПриватБанк вирішив потурбуватись про заощадження своїх клієнтів і створив послугу “Скарбничка”. Що вона собою являє, як підключити та які умови користування – про все це детально в нашій статті.

Що ж таке "Скарбничка"?

Дана послуга дає можливість кожному клієнту ПриватБанку накопичувати гроші в окремому місці, не на картці. Плюс у тому, що зазвичай людина навіть не помічає як кошти туди потрапляють. Це і дає можливість назбирати кругленьку суму.

Цікаво: Українцям розповіли, що таке “Оплата частинами” від ПриватБанку.

Якщо ви постійно користуєтесь банківською карткою, на ній є постійний обіг коштів, то радимо підключити послугу "Скарбничка". Як це зробити? Найкраще скористатись онлайн банкінгом або ж додатком на телефоні Privat24. В Сервісах знаходите розділ Депозити і обираєте пункт Скарбничка. Там просто її підключаєте. Не потрібно йти в банк або ж телефонувати до оператора. Все настільки просто, що кожен клієнт справиться з завданням сам.

Дуже зручно, що умови накопичення регулює також сам клієнт. Їх можна змінювати в будь-який момент, адже ви не прив'язані ні до чого. Далі детально про умови накопичення.

Є декілька варіантів звідки ж будуть надходити кошти в Скарбничку. Перший - із надходжень, другий - із витрат. Можна налаштувати так, що від кожної транзакції буде закидатись певна сума.

Окрім цього, клієнт сам обирає чи на Скарбничку йде фіксована сума, чи відсоток. Якщо фіксована сума, то, наприклад, при кожній оплаті або отриманні коштів, заощаджуватись буде 10 грн чи 20, чи 50, це вже як ви визначитесь самі. Можна налаштувати так, що раз в місяць будуть перекидатися гроші, наприклад 500 грн.

Якщо ж для вас зручніше економити відсоток від суми, то ви визначаєте його величину і від кожної, наприклад, оплати буде йти в Скарбничку від 1 до 100%.

Також можна налаштувати заокруглення суми після кожної транзакції або ж в кінці дня. Тобто, якщо після оплати або ввечері у вас на рахунку залишилось 436 грн, а ви налаштували заокруглення до 10, то 6 грн буде списано в Скарбничку, а на картці залишиться 430 грн.

Накопичування власних коштів це не єдиний плюс послуги. Кожному клієнту ще будуть нараховуватись річні відсотки. Таким чином є можливість збільшити заощадження за рахунок самого банку.

До послуги "Скарбничка" можна підключити необмежену кількість карток. Всі, якими ви користуєтесь, можуть бути прив'язані до заощаджень. Одна умова - картки повинні бути гривневі.

Цікаво: Українцям розповіли, що таке Digital картка і як її отримати в ПриватБанку.

Як зняти гроші із "Скарбнички"?

Для цього найкраще використовувати онлайн банкінг (додатки Приват24), або ж термінал самообслуговування.

Як зняти гроші з "Скарбнички" через Приват24?

Для того, щоб зняти кошти через додаток, зайдіть в Депозити, там оберіть Скарбничку. Далі ви побачите дві кнопки: поповнити та зняти. При знятті вам банк повідомить скільки вже нараховано відсотків і коли її можна отримати. При знятті відсотки втрачаються. Зняти можна всю суму, а можна і частинку, це ви вписуєте самостійно. Гроші зараховуються на обрану картку протягом 24 годин, але зазвичай це триває декілька хвилин.

Цікаво: Українець не може повернути кошти, які не видав банкомат ПриватБанку.

Як зняти гроші з "Скарбнички" через термінал?

Для початку треба пройти авторизацію по номеру телефону або ж за допомогою картки ПриватБанку. Далі перейдіть в розділ Банківські операції та оберіть Скарбничку. Там ви побачите скільки грошей доступно до зняття та визначитесь чи вам треба вся сума, чи частина. Після цього потрібно буде ввести номер картки для зарахування та підтвердити свої дії. Все, очікуйте грошей.

Якщо ви просто хочете час від часу переглядати баланс на Скарбничці, то окрім додатку та онлайн банкінгу є ще дуже багато варіантів. Наприклад, ви можете завжди прийти в відділення банку або ж зателефонувати оператору (номер 3700). Ознайомитись із балансом в терміналі або банкоматі. А також просто надіслати повідомлення на номер 7660 з текстом КОРІ.

Відключення послуги "Скарбничка" також доступне в будь-який момент. Це можна зробити легко через термінал банку або ж в додатку.

Цікаво: В українців виникло непорозуміння з карткою для виплат “єПідтримка” від ПриватБанку.

Що ще потрібно знати про "Скарбничку"?

  • У ній можна збирати кошти протягом року, термін продовжується вручну в будь-який момент.
  • Можна написати ціль збору коштів (мету або ж свою мрію).
  • Сума, яку ви будете закидати на Скарбничку, не повинна бути більшою, ніж 5000 грн в місяць. Такі обмеження ставить банк.
  • Кошти на Скарбничку можна закидати навіть з кредитних карт, але лише з умовою, що там немає заборгованості.
  • Якщо у вашої картки закінчився термін дії, то спочатку продовжіть його, а тоді послуга відновиться.

ПриватБанк намагається зробити такі умови для своїх клієнтів, щоб їх життя було комфортніше та стабільніше. Набагато спокійніше жити, якщо знаєш, що є відкладені гроші. Тому не зволікайте даною можливістю і підключайте послугу "Скарбничка" прямо зараз. Ви і не помітите як назбираєте на давню мрію або ж поїздку на море.

Цікаво: Названо найпоширеніші шахрайства з банківськими картками ПриватБанку.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы основные причины, по которым ПриватБанк может заблокировать вашу банковскую карту

ПриватБанк, как и любой другой украинский банк может заблокировать банковскую карту своего клиента без какого-либо объяснения. Не нам решать,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -