Смартфон Apple iPhone 12 вперше розібрали на запчастини

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон Apple iPhone 12 вперше розібрали на запчастини. Відповідне відео було опублікована на YouTube каналі Hic Tech. Звичайно, цей перший досвід розбирання і він не настільки глибокий, як можна буде очікувати після того, як iPhone стане широкодоступним. Тим не менш, деякі цікаві особливості дизайну вона розкриває.

https://www.youtube.com/watch?v=voaaBOi0u4s

Основний акцент автор ролика зробив на порівнянні iPhone 12 з торішнім iPhone 11. Це особливо цікаво, оскільки Apple зуміла зробити iPhone 12 на 15% компактніше і на 16% легше, ніж iPhone 11, зберігши колишню діагональ екрану. Наприклад, можна переконатися, що новий екран OLED набагато тонше LCD, що використовується в iPhone 11. Ще Apple зменшила розмір вібромотора Taptic Engine. У ролику розглядаються нова система камер, акумулятор (так, у нього все-таки ємність 2815 мА · год), а також внутрішні елементи системи MagSafe.

Компанія Apple почала приймати попередні замовлення на iPhone 12 і iPhone 12 Pro минулого тижня в ряді країн. Відкриті продажі і доставка замовлень повинна початися в п’ятницю 23 жовтня.

Рекомендуємо: Європейський IPhone 12 Відрізняється Від Американського.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Браузер Internet Explorer винуватий в безлічі хакерських атак

Сьогодні стало відомо, що браузер Internet Explorer винуватий в безлічі хакерських атак. У великому відкритті дослідники безпеки виявили, що ще...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -