Смартфон Apple iPhone 13 позбудеться ще одного комплектуючого

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як пише джерело, Apple почала проводити опитування серед користувачів iPhone 12. В одному з пунктів опитувальника компанія цікавиться про те, як часто власники смартфонів користуються тим, що знаходиться в комплекті: кабелем USB-C Lightning, «скріпкою» для вилучення карти SIM та навіть наклейкою. Само собою, в такому соціологічному дослідженні легко відшукати бажання Apple зробити комплект поставки ще біднішим. Також, за чутками, смартфон Apple iPhone 13 позбудеться ще одного комплектуючого.

Смартфон Apple iPhone 13 позбудеться ще одного комплектуючого

Відомо, що Apple є одним з яскравих борців за чистоту навколишнього середовища. Наприклад, в пристроях компанії використовуються повторно перероблені матеріали, а рішення виключити з комплекту поставки iPhone 12 зарядний пристрій було продиктовано саме такими «зеленими» міркуваннями – щоб створювати менше цифрового сміття. Але кабель, якщо він не використовується, – теж сміття. Хоча в плані як раз кабелю Apple є заручником свого власного шляху: в той час, як більшість компаній вже кілька років як перейшли на універсальний стандарт USB-C, «яблучники» все ніяк не можуть повністю відмовитися від Lightning, збільшуючи тим самим кількість «кабельного сміття ». Що ж, можливо, з iPhone 13 це питання нарешті буде врегульовано.

Інше питання, що звертає на себе увагу, пов’язаний з Face ID: Apple цікавиться, наскільки користувачі задоволені роботою цієї системи біометричної ідентифікації. І одним з пунктів відповіді значиться «Я вважаю за краще Touch ID». Раніше чутки приписували iPhone 13 дві системи ідентифікації – і Face ID, і Touch ID. Не виключено, що остаточне рішення цього питання – залишати лише Face ID, або запропонувати обидва варіанти – буде прийнято саме з урахуванням нинішнього опитування.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Lifecell нагадує всім про найбезпечніший месенджер в Україні

Компанія Lifecell нагадує всім про найбезпечніший месенджер в Україні, а саме про фірмовий додаток-месенджер BiP. В компанії запевняють, що...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -