Реклама

Смартфон Apple iPhone 2023 отримає нову технологію розпізнавання обличчя Face ID

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Згідно нещодавно отриманої інформації, смартфон Apple iPhone 2023 отримає нову технологію розпізнавання обличчя Face ID. Згідно з доповіддю MacRumors , відомий аналітик Apple Ming-Chi Kuo повідомив, що майбутня лінійка iPhone 2023 буде оснащена новою технологією, яка позбавить потреби у вирізі на смартфонах компанії. 

Куо заявляє, що нові дисплеї Face ID дебютують разом з новим перископічним телеоб'єктивом у 2023 році. Аналітик вважає, що гігант, що базується в Купертіно, відмовиться від дизайну вирізу, щонайменше, для деяких моделей iPhone 2022 року.

Face ID вперше з’явився на iPhone X, причому виріз в першу чергу служив для розміщення системи камер TrueDepth. Зараз Куо заявляє, що принаймні в одній із найвищих моделей iPhone в 2023 році буде розміщений датчик відбитків пальців під дисплеєм без вирізу.  Однак аналітик не згадав, чи будуть запропоновані як Face ID, так і Touch ID на одному пристрої, чи ці функції будуть ексклюзивними для старших моделей.

З технологічної точки зору для створення підекраннаго Face ID потрібні більш досконалі системи, враховуючи, що система камер TrueDepth повинна мати можливість читати та розпізнавати обличчя за допомогою пікселів на дисплеї без будь-яких спотворень.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcemacrumors
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Чи можна придбати в Україні ігровий смартфон за 4500 грн?

Чаcом буває таке, що хочеться придбати непоганий смартфон, щоб мав непогані характеристики, трошки ігровий та ще й бюджетний. Чи...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -