Реклама

Смартфон Asus ROG Phone 5 може отримати новий привабливий колір

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Ігрові телефони Asus дійсно доступні лише в чорному кольорі, але це може змінитися з наступною моделлю. Відомий інсайдер Ішан Агарвал поділився інформацією, що смартфон Asus ROG Phone 5 може отримати новий привабливий колір.

Це був би не просто простий обмін палітрами. Новий колір ROG Phone 5 матиме безліч синіх акцентів, включаючи помітну бічну кнопку. Боки та масив камер залишаться чорними, надаючи цій моделі вигляд «панди».

Не очікується, що внутрішні елементи ROG Phone 5 змінюватимуться поряд із кольором. Якщо попередні чутки були точними, ви отримаєте швидкий чіп Snapdragon 888 , 6,78-дюймовий дисплей, здоровенну батарею на 6000 мАг та можливу дротову зарядку потужністю 65 Вт. Задні камери включали б основний датчик на 64 Мп, а також, ймовірно, надширокі та макрокамери.

Смартфон Asus ROG Phone 5 може отримати новий привабливий колір

Asus офіційно запускає ROG Phone 5 сьогодні. Чи буде цей білий колір доступний на всіх ринках - це вже інша історія. Ми не будемо здивовані, якщо він надійде лише в деякі країни або навіть як обмежений тираж пристрою.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Переваги та недоліки Windows 11 та чому не всі хочуть на нього переходити

Нова версія Windows 11 презентувалась на початку жовтня 2021 року. Вона, як і всі попередні, рекламується на усіх можливих...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -