Реклама

Смартфон Galaxy A12 Nacho оновлюється до Android 12

Останні Новини

Минулого року відбувся запуск смартфона компанії Samsung – Galaxy A12 Nacho. Операційна система в ньому була One UI 3.1 на базі Android 11. Зараз же стало відомо, що смартфон Samsung Galaxy A12 Nacho оновлюється до Android 12, зокрема отримує нове оновлення One UI 4.1.

Дане оновлення отримало версію під назвою A127FXXU5BVE4 та несе в собі як візуальні покращення, зокрема оновлюється інтерфейс, так і покращується система безпеки Android, також дане оновлення несе із собою виправлення різного роду вразливостей для захисту конфіденційної інформації.  З’являються тут і оновлені віджети, темний режим покращується та оновлюються стандартні програми, такі як Samsung Keyboard, Samsung Gallery, тощо.

Оновлення на даний момент отримали на ринку росії, надалі воно очікується на смартфонах користувачів із Європи. Якщо ви бажаєте перевірити, чи доступне оновлення на вашому пристрої, то можете це перевірити самостійно перейшовши в розділ «Налаштування» - «Оновлення програмного забезпечення».

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Facebook заблокував частину функцій Instagram для європейських користувачів

Сьогодні надійшла інформація, що Facebook заблокував частину функцій Instagram для європейських користувачів. Також було обмежено деякі функції фірмового месенджера...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -