Реклама

Смартфон Galaxy A50 отримує оновлення безпеки за жовтень

Останні Новини

Сьогодні стало відомо, що смартфон Galaxy A50 отримує оновлення безпеки за жовтень 2020 року. Він буде першим телефоном, який отримує дане виправлення безпеки. Оновлення уже доступні на варіантах телефона SM-A505FN.

Galaxy A50  є бюджетним телефоном лінійки Galaxy A від Samsung. Ну і звісно, він отримує оновлення системи безпеки кожного місяця. Оновлення жовтня 2020 року для SM-A505FN поставляється з версією прошивки A505FNXXS5BTI9, а його вага становить близько 123 Мб. В журналі оновлення ви отримаєте лише повідомлення про те, що захист вашого пристрою покращено. Для ознайомлення із детальними змінами із даним оновленням безпеки, потрібно дочекатись звіту від Samsung. А поки, очікуємо розповсюдження даного оновлення і на інші смартфони.

Рекомендуємо: NVIDIA відклала запуск своєї відеокарти GeForce RTX 3070.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Instagram випускає 60-секундні історії для всіх користувачів 

Instagram випускає свої 60-секундні історії для всіх користувачів . Ця функція перебувала на етапі тестування з кінця минулого року та має на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -