Реклама

Смартфон iPhone 12 mini не підтримуватиме 5G

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон iPhone 12 mini не підтримуватиме 5G.Така інформація надійшла від порталу Ithome. Найдоступніший смартфон Apple з 5G – це iPhone 12 за $ 1000.

Смартфон iPhone 12 mini не підтримуватиме 5G

А що ж iPhone 12 mini, про який багато говорилося останнім часом? На жаль, він підтримку 5G не отримає – це підтвердив аналітик The Wall Street Journal Том Форте (Tom Forte). При цьому смартфону і раніше приписана ціна $ 700. Чимало, враховуючи, що ту ж суму в США просять за новенький Galaxy S20 FE 5G. Та й новий флагман OnePlus 8T, теж з підтримкою 5G, виявиться також дешевшим.

Решта моделей лінійки iPhone 12 5G будуть підтримувати 5G. Ціни - від $ 1000 за iPhone 12 з екраном діагоналлю 6,1 дюйма. iPhone 12 Pro з екраном такоъ ж діагоналі виявиться на $ 100 дорожче. Ну а найдорожчим буде iPhone 12 Pro Max ціною, за різними даними, $ 1200-1300.

Прем'єра iPhone 12, за останніми даними, відбудеться 13 жовтня.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Ни в коем случае не делитесь этой информацией в социальных сетях

Стаття доступна українською...Продолжаем тему соцсетей, а именно информации, которую следует размещать в соцсетях и мессенджерах. Опять же, для защиты...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -