Реклама

Смартфон iPhone 12 неможливо зарядити разом з іншими пристроями

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон iPhone 12 неможливо зарядити разом з іншими пристроями. У вже представлених на ринку багатопортових зарядних пристроях проблема залишиться, адже для них не можна випустити прошивку.

Смартфони лінійки iPhone 12 отримали підтримку провідної зарядки потужністю 20 Вт, однак всі чотири моделі демонструють не дуже тривалий час роботи без підзарядки, особливо в ігрових додатках.

Тепер в iPhone 12 виявлена ​​помилка зарядки. Деякі користувачі повідомляють, що при використанні багатопортових адаптерів з iPhone 12, якщо в цей момент до блоку живлення підключені і інші пристрої, зарядка iPhone 12 зупиняється.

В даний момент 100-відсоткового вирішення цієї проблеми немає, тому власникам iPhone 12 не рекомендують використовувати багатопортові зарядні пристрої та застосовувати окремий адаптер для зарядки тільки смартфона.

Деяким власникам багатопортових зарядних пристроїв допомагає наступне: спочатку необхідно підключати інші пристрої, після чого вже ставити на зарядку iPhone 12. Якщо в процесі зарядки ви відключили інші смартфона, необхідно знову відключити і підключити iPhone 12.

Деякі виробники зарядних пристроїв заявили, що знають про цю проблему і що в новинках така ситуація не повториться. Однак у вже представлених на ринку багатопортових зарядних пристроях проблема залишиться, адже для них не можна випустити прошивку.

Читайте також: В смартфонів iPhone 12 проблема із сповіщеннями.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Maps буде надавати інформацію,яка актуальна під час пандемії

Компанія Google анонсувала важливе оновлення для своїх сервісів. Одним з них виявився Google Maps. Як повідомляють в Google, Google...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -