Реклама

Смартфон iPhone 12 Pro Max повністю провалив сліпий тест камери

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Відомий блогер Маркес Браунлі (Marques Brownlee), відомий під ніком MKBHD, провів власний сліпий тест камер 16 сучасних смартфонів, в якому смартфон iPhone 12 Pro Max повністю провалив сліпий тест камери. Він несподівано програв OnePlus 8T в самому першому раунді, тому не зміг продовжити боротися за звання кращого.

На відміну від результатів лабораторії DxOMark в даному випадку визначити смартфони з кращими камерами допомагали звичайні користувачі. Тестові фотографії були зроблені на 16 різних смартфонів, включаючи Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Google Pixel 5, Huawei Mate 40, а також iPhone SE і iPhone 12 Pro Max від Apple. Попередньо Маркес Браунлі опублікував фотографії на своїх сторінках у соціальних мережах, вердикт винесли його підписники. До слова, тільки в YouTube на нього підписані 13 млн чоловік, так що вибірка була досить великою.

iPhone SE в першому раунді теж програв, його конкурентом був Moto Edge +. Варто згадати, що в аналогічному тесті в минулому році iPhone 11 Pro програв в першому раунді смартфону OnePlus 7T Pro.

Найкращі фотографії, на думку користувачів, були зроблені на смартфони Asus Zenfone 7 Pro і Xiaomi Mi 10 Ultra, а переможцем став Zenfone 7 Pro.
Маркес уточнює, що фотографії не редагувалися і були зроблені в автоматичному режимі. Ідея тесту полягає в тому, щоб визначити, який телефон може зробити кращий знімок, використовуючи тільки автоматичні настройки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найавтономніший смартфон в 2021 році

Сьогодні було названо найавтономніший смартфон в 2021 році. Ним, за версією нового рейтингу DxOMark, виявився Samsung Galaxy M51. Компанія DxOMark...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -