Реклама

Смартфон iPhone 12 Pro Max заряджали за допомогою 10 повербанків

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Автор YouTube-каналу TechRax смартфон iPhone 12 Pro Max заряджали за допомогою 10 повербанків ( 20 тис мАг). Паралельно з цим, інший смартфон iPhone 12 Pro Max заряджали за допомогою MagSafe.

Експериментатор з’єднав всі портативні акумулятори одним проводом. До одного айфону він підключив «мегаповербанк», а до другого звичайну 18-Вт зарядку MagSafe. На виході з 10 портативних акумуляторів, до речі, теж було 18 Вт.

Після того, як автор підключив айфони до зарядних пристроїв, на екранах відразу з'явилася ікона батареї. Тобто зарядка пішла. Експериментатор хотів дізнатися, який з смартфонів зарядиться на 100% швидше.

У підсумку першим виявився зарядженим на 100% айфон з MagSafe. Самі повербанки при цьому розрядилися незначно і всі по-різному.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відбувся глобальний реліз телеприставки Xiaomi Mi Box 4S Pro

Сьогодні відбувся глобальний реліз телеприставка Xiaomi Mi Box 4S Pro. Телеприставка підтримує 8K. Декількома днями раніше телеприставку почали продавати...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -