Реклама

Смартфон iPhone 12 Pro не з’явиться в продажі в жовтні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Цього тижня компанія Apple визначилася з датою своєї осінньої прес-конференції, яка повинна пройти 13 жовтня. Очікується, що в ході презентації будуть представлені смартфони лінійки iPhone 12, а також інші апаратні новинки компанії. Після появи дати презентації iPhone 12 колишній віце-президент Meizu Technology і засновник Angry Miao Лі Нан (Li Nan) вперше за довгий час повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Weibo, що по своїх каналах (ймовірно, в Apple) зарезервував собі 5,4 -дюймовий iPhone 12 mini, який надійде в продаж практично відразу ж після анонсу. Також, згідно його слів, смартфон iPhone 12 Pro не з’явиться в продажі в жовтні.

Лі Нан додав, що спочатку він планував купити на старті iPhone 12 Pro, однак його джерела підтвердили, що ця модель не вийде в жовтні 2020 року. Раніше відомий інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser) підтвердив, що перша партія смартфонів iPhone 12 буде відправлено дистриб'юторам 5 жовтня. У стартову поставку входитимуть тільки дві моделі, iPhone 12 mini і iPhone 12. Очікується, що iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max надійдуть у продаж в листопаді.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Більше 20 млн популярних бюджетних смартфонів заражені вірусом Троян

Сьогодні надійшла інформація, що більше 20 млн популярних бюджетних смартфонів заражені вірусом Троян. У судовій базі даних Китаю з'явилося...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -