Реклама

Смартфон iPhone 13 отримає покращену камеру і дизайн

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

iPhone 13 отримає покращену камеру і дизайн iPhone 12. У лінійці iPhone 13 буде чотири моделі.

Приспіла інформація з надійного джерела. На тлі сьогоднішнього відкриття попередніх замовлень на iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max, в Мережі продовжують з’являтися перші деталі про смартфон iPhone 13, який повинен вийти в наступному році.

Сьогодні був опублікований черговий прогноз аналітичної компанії Tianfeng International, автором якого виступає знаменитий експерт по продуктах компанії Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo). Аналітик стверджує, що система обробки зображень в смартфонах iPhone 13 буде істотно поліпшено.

Якщо вірити джерелу, то iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max отримають надширококутні об'єктиви, що складаються з шести пластикових лінз, з діафрагмою F / 1,8 і системою автоматичного фокусування.

З чуток, Apple буде дотримуватися нової стратегії, обраної в цьому році. Тобто через рік на ринку повинні з'явитися iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Габарити смартфонів будуть відповідати iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Аналітик підтверджує, що в дизайні особливих змін чекати не варто.

Читайте також: Cмартфон iPhone 13 отримає рекордний об’єм внутрішньої пам’яті.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вимикати Bluetooth коли він не потрібен, чи ні? Даємо відповідь на розповсюджене запитання

Модуль Bluetooth створений для того, щоб з’єднувати між собою різні пристрої. Раніше за допомогою нього люди ділилися файлами, але...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -