Смартфон iPhone 13 отримає покращену камеру і дизайн

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

iPhone 13 отримає покращену камеру і дизайн iPhone 12. У лінійці iPhone 13 буде чотири моделі.

Приспіла інформація з надійного джерела. На тлі сьогоднішнього відкриття попередніх замовлень на iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max, в Мережі продовжують з’являтися перші деталі про смартфон iPhone 13, який повинен вийти в наступному році.

Сьогодні був опублікований черговий прогноз аналітичної компанії Tianfeng International, автором якого виступає знаменитий експерт по продуктах компанії Apple Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo). Аналітик стверджує, що система обробки зображень в смартфонах iPhone 13 буде істотно поліпшено.

Якщо вірити джерелу, то iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max отримають надширококутні об’єктиви, що складаються з шести пластикових лінз, з діафрагмою F / 1,8 і системою автоматичного фокусування.

З чуток, Apple буде дотримуватися нової стратегії, обраної в цьому році. Тобто через рік на ринку повинні з’явитися iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max. Габарити смартфонів будуть відповідати iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Аналітик підтверджує, що в дизайні особливих змін чекати не варто.

Читайте також: Cмартфон iPhone 13 отримає рекордний об’єм внутрішньої пам’яті.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Известно, почему теряют свою популярность планшеты

Стаття доступна українською...Я думаю все заметили, что сегодня в стационарных магазинах все меньше представлено вариантов планшетов. Если в интернет-магазинах...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -