Реклама

Смартфон iPhone X став доступнішим для українців

Останні Новини

Смартфон iPhone X став доступнішим для українців, оскільки він значно подешевшав. Тут мова  йде про модель із 256 Гб пам’яті. Сьогодні на українському ринку iPhone X можна придбати за ціною починаючи від 15 777 грн. Звісно, є і набагато вищі ціни. До прикладу, дану модель можна придбати і за 24 992 грн., але чи варто переплачувати. Думаємо що ні, тим більше якщо є можливість скористатись акційними пропозиціями.

Нагадаємо, що старт продажів iPhone X розпочинався із цінником більше 39 000 грн. Далі ціни знизились і у 2020 році коливались в межах 18 000 – 21 000 грн. Досить великий скачок ціни відбувся у жовтні 2020 році. На торгових площадках  iPhone X отримав цінник більше 35 000 грн. Зараз ж ціни значно знизились і тримаються на одному рівні в межах 16 000 – 25 000 грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

В ПриватБанк рассказали, как правильно бороться с банковскими мошенниками

Стаття доступна українською...Материала о мошенниках и о их неправомерных действиях сегодня достаточно много и все они актуальны. Все учреждения...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -