Реклама

Смартфон iQOO Neo 7 отримає швидку зарядку на 120 Вт та 50 Мп камеру

Останні Новини

Серія смартфонів Neo 7 знаходиться в розробці, в процесі якої, звісно, є достатньо витоків інформації, які можуть познайомити нас із характеристиками ще до запуску пристрою.

І так, смартфон iQOO Neo 7 отримав номер моделі V2231A згідно із сертифікацією 3C, яка й розкриває те, що він отримає швидку зарядку на 120 Вт та 50 Мп камеру. Також стає відомий процесор, на якому працюватиме телефон, і це MediaTek Dimensity 9000+.

Дисплей тут буде AMOLED із частотою оновлення 120 Гц та роздільною здатністю Full HD+. Розмір ще не підтверджений, але ймовірно це буде 6,78 дюймів.

Повертаючись до основного датчика на 50 Мп, то ймовірно це буде датчик Sony IMX766V. Також очікується, що смартфон отримає додаткові камери на 13 Мп та 12 Мп.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найефективніший спосіб прискорення смартфону Xiaomi

Будь-яка річ з часом зношується. Смартфони, на жаль, не є винятком. Після тривалої та активної експлуатації пристрою ви можете...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -