Реклама

Смартфон Lenovo Legion Duel вже доступний в Європі

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон Lenovo Legion Duel вже доступний в Європі. Ігровий телефон поєднує в собі чіпсет Snapdragon 865+ із AMOLED-дисплеєм 144 Гц (6,65 ”, 1080p +) та селфі-камерою, що вискакує збоку – звичайно, цей телефон буде використовуватися переважно в горизонтальній орієнтації.

Смартфон Lenovo Legion Duel вже доступний в Європі

Ціна становить 1000 євро, хоча в деяких країнах ви можете розділити це на чотири внески по 250 євро. Телефон постачається з 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ пам’яті UFS 3.1.

Європейський смартфон оснащений швидкою зарядкою на 65 Вт, хоча моделі 16/512 ГБ повинні підтримувати зарядку на 90 Вт .

Очікується, що Legion Duel почнеться з доставки 15 жовтня. Телефон повинен вийти на Близькому Сході, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Латинській Америці, але конкретної дати нема. Також невідомо коли відбудеться реліз в Україні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо помилки, через які ви з легкістю втратите кошти з банківської картки

Продовжуємо тему банківських карток, а саме буде названо помилки, через які ви з легкістю втратите кошти з банківської картки....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -