Реклама

Cмартфон Xiaomi Mi Mix 2 отримує своє останнє оновлення

Останні Новини

Смартфон компанії Xiaomi – Mi Mix 2 запущений ще декілька років тому. Працював він із MIUI 9 на базі Android Nougat, далі були оновлення MIUI 10 та MIUI 11. Зараз, смартфон Xiaomi Mi Mix 2 отримує своє останнє оновлення MIUI 12.

Оновлення MIUI 12 почало надходити на пристрої Xiaomi з квітня цього року. Оновлення для Mi Mix 2 доступне як для китайських, так і для глобальних варіантів телефону. Для китайської версії оновлення надходить як V12.0.1.0.PDECNXM, а для глобального варіанту - V12.0.1.0.PDEMIXM. На міжнародному ринку, оновлення уже доступне для певного кола користувачів, тобто, воно надійшло у формі «Стабільна бета-версія». Якщо не виникне ніяких проблем у користуванні, найближчим часом усі користувачі отримають кінцеве оновлення смартфону до MIUI 12.

Рекомендуємо: В Twitch Studio додано корисні інструменти для прямої трансляції.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що таке розумна лампочка та які функції має?

Розумна техніка для будинку є буквально в кожного. Це дуже полегшує життя. Наприклад, не потрібно наймати охорону - можна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -