Реклама

Смартфон Microsoft Surface Duo не підлягає ремонту

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Microsoft Surface Duo досить унікальний – в той час як це не тільки подвійний екран телефону на ринку, це єдиний смартфон із товщиною 9,9 мм в закритому стані (тобто кожна половина має товщину всього близько 4,8 мм). Розробка такого тонкого обладнання була складною і вимагала багатьох компромісів, як це з’ясував Зак з JerryRigEverything. Ми не хочемо зіпсувати вам кінцівки відео, але це не дуже весело. Смартфон Microsoft Surface Duo не підлягає ремонту, оскільки все агресивно склеюється і покривається графітовою стрічкою, яка розривається у міру видалення компонентів.

Хоч шарнір досить цікавий. Оскільки йому не потрібно складати, а потім розтягувати гнучкий екран, шарнірний механізм набагато простіший, ніж у складних телефонів. Однак, на відміну від сучасних складних, цей шарнір може обертатися на 360 °.

Він все ще повинен захистити два кабелі, які з’єднують обидві половини пристрою, що дещо ускладнює ситуацію.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям розповіли, чим можуть бути небезпечні посилання з SMS повідомлень

Не дивлячись на те, що зараз вже 2022 рік, традиційні СМС не втратили своє актуальності навіть зараз. Можливо, спілкування...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -