Смартфон Nokia 3.4 може отримати нову версію Android

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Компанія Nokia Mobile щойно випустила оновлення Android 11 для Nokia 5.3, і, зразу ж з’явилися чутки, що смартфон Nokia 3.4 може отримати нову версію Android – 11. Смартфон нещодавно з’являвся в базі даних Geekbench під управлінням Android 11. Це може означати, що тестування Android 11 на Nokia 3.4 може завершитися на останніх етапах.

Nokia 3.4 мала отримати Android 11 у другому кварталі 2021 року відповідно до оновленої дорожньої карти, опублікованої Nokia Mobile. Але ми вже в серпні, і смартфон ще не отримав оновлення.

Смартфон Nokia 3.4 може отримати нову версію Android

Але, ймовірно, коли Nokia 5.3 нещодавно отримала Android 11, інші можуть сподіватися на швидший випуск оновлення для своїх пристроїв. Nokia 3.4 цілком може стати наступною, враховуючи ці явища. 

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Список смартфонів, які отримають новітню OriginOS

Сьогодні було опубліковано список смартфонів, які отримають новітню OriginOS. Опублікований графік виходу оновлень.Раніше Vivo розкрила подробиці про нову фірмову...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -