Реклама

Смартфон OnePlus 8T Pro не з’явиться в продажі. Відомі причини

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що смартфон OnePlus 8T Pro не з’явиться в продажі. Відомі причини цього.

Сьогодні вранці генеральний директор OnePlus Піт Лау офіційно підтвердив, що Pro-версії цього року ми не побачимо. Він також згадав, що користувачі, яким подобаються продукти рівня Pro, можуть продовжувати користуватися OnePlus 8 Pro, цьогорічним королем смартфонів.

Більше того, він також підкреслив, “наш план на нього сам визначений у напрямку, де немає місця для модернізації”.

Раніше повідомлялося, що майбутній OnePlus 8T буде мати 2.5D AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц.Він також забезпечить однакову частоту оновлення або нижчу (90 Гц) під час ігор.

Очікується також, що він буде живитись від останнього чіпсета Qualcomm “Snapdragon 865+” (7 нм), який є восьмиядерним чіпсетом і має максимальну частоту 3,1 ГГц.

Розмір акумулятора OnePlus 8T становить 4500 мАг із 65-міліметровою технологією надшвидкої зарядки, яка дозволяє зарядити телефон приблизно на 70% всього за 20 хвилин. Крім того, він також використовує подвійний кабель Type-C. В даний час телефон OnePlus 8T запланований на запуск 15 -го жовтня .

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Microsoft випустила оновлення для Skype

Компанія Microsoft випустила оновлення для Skype. Згідно отриманої інформації, оновлений Skype 8.64 отримають всі користувачі в найближчий час. Відомо, що...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -