Смартфон OnePlus 9 Pro отримає дисплей LTPO

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

Нова серія смартфонів від OnePlus очікується наступного місяця. І так як запуск «не за горами», витоків інформації з’являється все більше. Зараз, із мережі Twitter, стало відомо, що смартфон OnePlus 9 Pro отримає дисплей LTPO.

LTPO – це низькотемпературний полікристалічний оксид. На задній панелі дисплея встановлено IGZO (оксид індію галію цинку), який економить енергію приблизно на 5-15%. Економія тут розрахована в порівнянні з панелями LTPS. Загалом, з такою технологією користувацький інтерфейс зможе змінювати частоту оновлення дисплея,  а також розумно керувати зарядом акумулятора.

Щодо раніше відомих характеристик майбутнього пристрою, то смартфон OnePlus 9 Pro отримає 6,78-дюймовий дисплей із частотою оновлення 120 Гц. Працюватиме телефон на процесорі Qualcomm Snapdragon 888 та операційній системі OxygenOS 11 на базі Android 11.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Українцям розповіли, чому необхідно повернути в банк свою стару кредитну картку

Всі власники банківських карток стикаються з тим, що термін її придатності закінчується. В більшості випадків, всі відкладають свою стару...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -