Реклама

Смартфон Realme X7 Pro 5G з’явився в NCC

Останні Новини

Смартфон Realme X7 Pro 5G з’явився в базі даних тайванського агентства NCC. На даний момент, очікується вихід даного пристрою на глобальний ринок. Смартфон X7 Pro отримав номер моделі RMX 2121.

В базі даних NCC смартфон помічений у комплекті із зарядним пристроєм SuperDart потужністю 65 Вт. Щодо характеристик самого телефону, то вони незмінні. Список NCC підтверджує 6,55-дюймовий перфорований дисплей, квадро-камеру на задній панелі, чіпсет Dimensity 1000+, 8 Гб оперативної пам’яті, 256 Гб внутрішньої пам’яті, подвійну батарею (два акумулятори ємністю 2250 мАг, що надають загальну ємність 4500 мАг). Щодо подвійної батареї, то така система забезпечує можливість заряджання пристрою за допомогою SuperDart потужністю 65 Вт від нуля до повного заряду всього за 35 хвилин.

Рекомендуємо: Годинник Fitbit Sense отримує оновлення функції ЕКГ.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вилучено велику партію підроблених смартфонів Xiaomi

Офіційна сторінка Xiaomi Brand Safety, на платформі Weibo, опублікувала інформацію про те, що було вилучено велику партію підроблених смартфонів...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -