Смартфон Realme X7 Pro 5G з’явився в NCC

Останні Новини

Смартфон Realme X7 Pro 5G з’явився в базі даних тайванського агентства NCC. На даний момент, очікується вихід даного пристрою на глобальний ринок. Смартфон X7 Pro отримав номер моделі RMX 2121.

В базі даних NCC смартфон помічений у комплекті із зарядним пристроєм SuperDart потужністю 65 Вт. Щодо характеристик самого телефону, то вони незмінні. Список NCC підтверджує 6,55-дюймовий перфорований дисплей, квадро-камеру на задній панелі, чіпсет Dimensity 1000+, 8 Гб оперативної пам’яті, 256 Гб внутрішньої пам’яті, подвійну батарею (два акумулятори ємністю 2250 мАг, що надають загальну ємність 4500 мАг). Щодо подвійної батареї, то така система забезпечує можливість заряджання пристрою за допомогою SuperDart потужністю 65 Вт від нуля до повного заряду всього за 35 хвилин.

Рекомендуємо: Годинник Fitbit Sense отримує оновлення функції ЕКГ.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Опубліковане ймовірне зображення смартфона Xiaomi Mi 11 Pro

Сьогодні на сайті Slashleaks було опубліковане ймовірне зображення смартфона Xiaomi Mi 11 Pro. Будемо надіятися, що це вже справжнє...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -