Реклама

Смартфон Redmi Note 9 отримає нову міжнародну назву

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон Redmi Note 9 отримає нову міжнародну назву. Як повідомляється, він вийде на світовий ринок під назвою Redmi Note 10. Redmi Note 9 буде так називатися тільки в Китаї.

Регулятор Infocomm Media Development Authority (IMDA), видав дозвіл на випуск в країні нового смартфона Redmi.

Раніше обізнані про плани Xiaomi джерела повідомили, що Xiaomi почне рекламну кампанію, присвячену Redmi Note 9, вже завтра. Повноцінна презентація відбудеться наступного вівторка, 24 листопада.

Модельний номер смартфона - M2007J22G. Зазвичай буква G на кінці модельного номера вказує на глобальну версію смартфона. Джерело додає, що мова йде про глобальну версії Redmi Note 9 з можливістю підключення до мереж 5G і підтримкою NFC.

Також повідомляється, що так як оригінальна лінійка Redmi Note 9 давно вийшла в усьому світі, крім Китаю, то в інший країнах вона отримає іншу назву: імовірно, Redmi Note 10.

Нагадаємо, в Китаї очікується виходу Redmi Note 9 5G і Redmi Note 9 Pro 5G, а також Redmi Note 9 4G. Відповідно, на глобальному ринку варто очікувати виходу Redmi Note 10 5G і Redmi Note 10 Pro 5G, а також Redmi Note 10 4G.

Читайте також: Redmi готуються представити смартфон K40 в першій країні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито інформацію щодо презентації нової моделі смартфона Nokia N139DL (TA-1398)

Наразі, ми всі знаходимось в очікуванні на вихід нового телефону від HMD Global або ж просто Nokia. Проте, спочатку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -