Реклама

Смартфон Samsung Galaxy A72 почав отримувати важливе оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогшодні надійшла інформація, що новенький смартфон Samsung Galaxy A72 почав отримувати важливе оновлення. Цей смартфон дебютував в березні 2021 року.

Апдейт під номером A725FXXU1AUD2 має значний розмір – 1 ГБ. До нього увійшло оновлення системи безпеки Android за квітень 2021 року. «Чисті» оновлення безпеки мають розмір не більше 200 МБ. Однак Samsung не повідомила, які саме нововведення увійшли в апдейт, крім оновлення безпеки. У списку змін згадуються лише «нові і / або просунуті функції», а також «поліпшення продуктивності».

Samsung Galaxy A72 відразу «з коробки» поставляється з найсвіжішою версією оболонки One UI 3.1 і операційної системи Android 11. Таким чином залишається лише припустити, що нововведеннями стали поліпшення і доробки для камери, які Samsung останнім часом запустила для декількох моделей.

В Україні, смартфон Galaxy A72 пропонується за ціною від 14 тис грн.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відома причина відмови від 120 Гц екранів для iPhone 12

Авторитетний інсайдер Джон Проссер (Jon Prosser) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter розкрив подробиці і нам стала відома...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -