Реклама

Смартфон Samsung Galaxy Note 21 отримає підекранну камеру

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Очікується, що Samsung продовжить лінійку Note як мінімум у 2021 році, до смерті цієї знаменитої лінійки смартфонів. Нещодавно інформатор опублікував інформацію про те, що смартфон Samsung Galaxy Note 21 отримає підекранну камеру.

Інформація надходить від витоку, Tron (@cozyplanes), і він сказав, що Galaxy Note 21 тестується за допомогою двох екранних технологій, одна – це звичайний перфорований дисплей, а інша – UDC (Under Display Camera) дисплей з прихована камера внизу.

Однак причина, через яку Samsung відкладає комерціалізацію технології, полягає в тому, що вартість та якість вважаються невідповідними стандартам Samsung.

Однак, оскільки Note 21, можливо, є кінцевим продуктом лінійки Note, також можливо, що Samsung залишить слід цим продуктом і використає Note 21 для тестування першого смартфона за допомогою підекранної камери. Бренд також є одним із способів змусити користувачів більше запам’ятовувати цю модель.

Цього року Samsung випустила Note 20 та Note 20 Ultra, які оснащені 4500mAh, найбільшим із серії Note на сьогодні, і підтримують швидку зарядку до 25 Вт. Варто зазначити, що перша серія Samsung від Note народилася в 2011 році, і наступного року вона буде 10-річчям. Можливо, Samsung скористається цією можливістю, щоб запустити ще одну пам'ятну Galaxy Note 21 .

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 3 смартфоны среднебюджетного класса, на которые стоит обратить внимание

Стаття доступна українською...Весна началась и на рынке смартфонов продолжают представлять нам новинки. Сейчас мы назовем 3 смартфоны среднебюджетного класса,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -