Смартфон Samsung Galaxy S20 FE виявився надзичайно популярним

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смартфон Samsung Galaxy S20 FE досить голосно нашумів на старті, але зараз про нього нібито все забули. Само собою, мова про ЗМІ, блогерів і так далі. Але, судячи з найсвіжішими даними, смартфон Samsung Galaxy S20 FE виявився надзичайно популярним у США.

60% операторських магазинів в країні заявили, що ця модель входить в трійку лідерів з продажу серед смартфонів Samsung. Які ще моделі входять в першу трійку, невідомо, але можна припустити, що це Galaxy A51 і якийсь апарат початкового класу.

Більш того, наприклад, на сайті оператора T-Mobile з лінійки флагманських Galaxy S20 присутній тільки базова модель, а у AT & T вона з асортименту зникла. Це натякає на те, що справжні флагмани Galaxy S20 продаються не дуже добре, а ось Galaxy S20 FE, мабуть, продається відмінно.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомий виробник бюджетних смартфонів вирішив захопити ринок смартфонів до 7000 грн

Ми часто повідомляємо про те, що бюджетний сегмент найбільш прибутковий, а це означає, що там найбільша конкуренція і там...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -