Реклама

Смартфон Samsung Galaxy S20 FE запускається за 680 дол

Останні Новини

Офіційно, смартфон Samsung Galaxy S20 FE запускається за 680 дол. у Індії з варіантом пам’яті 8 Гб / 128 Гб. У згаданій країні розпочинається попереднє бронювання з 9 жовтня 2020 року. Доступний телефон буде у п’яти кольорах – Cloud Red, Cloud Lavender, Cloud Mint, Cloud Navy та Cloud White. 

Загалом, Samsung Galaxy S20 FE є найдоступнішим смартфоном серії Galaxy S. Він отримує 6,5-дюймовий FHD + AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц. Фронтальна камера отримала датчик на 32 Мп. Основна камера обладнана такими датчиками - 12-мегапіксельний основний датчик, 8-мегапіксельний датчик з 3-кратним телеоб’єктивом та ще один 12-мегапіксельний датчик із 123-дюймовим надшироким об’єктивом. Працюватиме телефон у Індії на Exynos 990 та One UI 2.5 на базі Android 10.

Джерело: news.samsung

Рекомендуємо: Компанія Hyundai представила бюджетний міні-ПК.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Apple готує до анонсу свій перший VR-шолом

Поки весь світ чекав анонса перших окулярів доповненої реальності (AR) від Apple, інтернет-інсайдери повідомили, що компанія Apple готує до...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -