Реклама

Смартфон Samsung Galaxy S21 не отримає підекранну камеру

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Джерела підтверджують, що смартфон Samsung Galaxy S21 не отримає підекранну камеру. Відповідно до останнього звіту, причиною відмови від цієї ідеї став низький відсоток виходу якісної продукції.

Південнокорейські ЗМІ підтверджують попередні чутки про те, що Samsung спробує нарешті реалізувати підекранну камеру в наступному смартфоні, який буде випущений під назвою Galaxy Z Fold 3 в другому кварталі 2021 року. Що стосується Galaxy S21, то смартфон отримає звичну камеру, врізану в екран, як у Galaxy S20.


Згідно з новими відомості, Samsung Display, яка є виробником дисплеїв багатьох смартфонів від Samsung, тестує нову версію технології HIAA (Hole In Active Area) при створенні підекранної камери. Технологія «отвір в активній області» почала вперше застосовуватися в лінійці Samsung Galaxy S10 пару років назад.

Раніше інсайдер Ice Universe заявив, що технологія підекранної камери, над якою працює Samsung Display, набагато перевершує рішення конкурентів. Крім того, в порівнянні з іншими брендами Samsung пред'являє більш суворі вимоги до якості фотографій і відеороликів, які дозволяють створювати підекранні камери в смартфонах. Він ще місяць тому припустив, що підекранна камера не з'явиться в Samsung Galaxy S21.

Рекомендуємо: Samsung Випустить Нові Телефони Galaxy Note В Наступному Році.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія Facebook почала співпрацювати з Wikipedia

Компанія Facebook почала співпрацювати з Wikipedia і як повідомляється, результатом такої співпраці стане нова функція для соцмережі. Такою інформацією...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -