Реклама

Смартфон Samsung Galaxy S21+ порівняли з Apple iPhone 12 Pro Max

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У Мережі продовжують з’являтися матеріали зі смартфоном Samsung Galaxy S21 +, який на цей раз cмартфон Samsung Galaxy S21+ порівняли з Apple iPhone 12 Pro Max. Відповідне відео опублікувало те ж джерело, що й вчорашній витік Galaxy S21+.

Дане відео дозволяє порівняти смартфон за габаритами, за розміром і виступу блоку камери, а також по ширині рамок екрану. В цьому плані Samsung Galaxy S21 + випереджає конкурента, крім того, у нього є лише невеликий отвір в екрані для фронтальної камери, тоді як iPhone 12 Pro Max оснащений застарілим чубчиком, який дебютував ще в iPhone X 2017 року.

Крім того, iPhone 12 Pro Max отримав плоский корпус з гострими гранями, тоді як корпус Samsung Galaxy S21 + має закруглені завдяки задній панелі. Екрани смартфонів в обох випадках є плоскими.

Смартфон Samsung Galaxy S21+ порівняли з Apple iPhone 12 Pro Max

Презентація лінійки Samsung Galaxy S21 очікується 14 січня наступного року, однак навряд чи Samsung вдасться чимось здивувати на презентації. Такими темпами про смартфона стане відомо абсолютно все ще до анонса.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia Mobile дражнить новим смартфон із підтримкою 5G

Nokia Mobile aka HMD Global, можливо, знову сприймає ринок Китаю серйозно, здається. Зараз же, Nokia Mobile дражнить новим смартфон із...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -