Реклама

Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra може отримати спеціальний футляр для S Pen

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Однією з найбільш стійких чуток за останні кілька тижнів були твердження, що нова серія Samsung Galaxy S21 запропонує підтримку S Pen. Зокрема, Galaxy S21 Ultra отримає важливі особливості, схожі на Galaxy Note , що дозволить Samsung вивести серію Galaxy S на нові висоти. Сьогодні, ми дізналися, що смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra може отримати спеціальний футляр для S Pen.

Samsung нібито запропонує принаймні два з цих особливих футлярів: Samsung Silicone Cover і Samsung Clear View Cover.

На відміну від Galaxy Note, у звіті пропонується, щоб новий Galaxy S21 Ultra від Samsung не міг зберігати S Pen всередині пристрою, через свою конструкцію.

"Замість того, щоб зберігати стилус у корпусі смартфона, як у Galaxy Note, футляри або чохли з лінійки аксесуарів від Samsung допомагають вирішити це завдання - дати ручці місце біля смартфона", -   сказав Win Future ( через Google Translate).

Якщо це правда, ці випадки можуть бути необхідними для тих, хто підбирає S Pen для свого Galaxy S21 Ultra, інакше існує ризик легкої втрати стилуса.

Повідомлення, що крутяться про те, що Galaxy S21 Ultra отримує підтримку S Pen, заявляють, що Samsung завершує свою лінійку Note, що для компанії стане кінцем ери. Незважаючи на свої недоліки - і одне запальне згадування - серія Galaxy Note є чудовим варіантом підвищення продуктивності, і буде сумно спостерігати за нею.

Ми очікуємо, що Samsung проведе захід Unpacked 14 січня, коли компанія представить свою нову лінійку Galaxy S21. Якщо говорити про це, то цього тижня ми досить добре розглянули всі три пристрої, включаючи відео про одну з моделей, що вийшли на волю.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Sourcexda
Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Следующий флагманский смартфон Samsung позаимствует полезную функцию Apple iPhone 12

Стаття доступна українською...Сегодня поступила информация, что следующий флагман Samsung позаимствует полезную функцию Apple iPhone 12. Будущий смартфон Galaxy может...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -