Реклама

Смартфон Samsung Galaxy Z Flip отримав важливе оновлення

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що смартфон Samsung Galaxy Z Flip отримав важливе оновлення. Як повідомляється, Samsung оновила до One UI 3.0 на базі Android 11 свій розкладний смартфон.

Свіжа прошивка для Galaxy Z Flip має номер збірки F700FxXx3CTLx. Оновлення важить трохи більше 2 Гбайт. Воно містить грудневий патч системи безпеки Google. Користувачі Z Flip отримали всі основні можливості актуальною прошивки. Серед них варто відзначити покращений інтерфейс операційної системи і оновлені стандартні програми.

Смартфон Samsung Galaxy Z Flip отримав важливе оновлення

Samsung досягла успіху в оновленні своїх смартфонів до Android 11. Більшість пристроїв високого рівня вже отримали нове ПЗ, а деякі навіть з випередженням графіка.

В даний момент One UI 3.0 на базі Android 11 доступна для власників Galaxy Z Flip з Європи та Нігерії. Для того, щоб перевірити наявність оновлення необхідно скористатися пунктом «Оновлення ПЗ» в додатку «Налаштування».

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо функції, які виконує безпечний режим Windows

Продвинуті користувачі Windows, які бачили вже все, та знаються у всіх нюансах даного програмного забезпечення, зрозуміють про що буде...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -