Сьогодні з’явилася інформація, що смартфон від Samsung з гігантським акумулятором вже на підході. Як ми вже раніше повідомляли, мова йде про Galaxy M51, який отримав акумулятор на 7 000 мАг.

На даний момент відомо, що новинка спочатку з’явиться в продажі в Індії (10 вересня), а вже потім почне виходити в інших країнах. Також відомо, що в Німеччині вже відкрите попереднє замовлення цього смартфона.

Технічні характеристики Samsung Galaxy M51
Смартфон побудований на базі Snapdragon 730 і буде працювати під керуванням One UI 2.0 з Android 10. Він отримав 6Гб оперативної памяті та 128Гб внутрішньої.

Смартфон від Samsung з гігантським акумулятором вже на підході

Galaxy M51 отримав Super AMOLED дисплей з діагоналлю 6,7-дюйма, а в центральній частині (зверху) розміщена фронтальна камера на 32Мп. На зворотній стороні розміщена квадрокамера на 64Мп + 12Мп + 5Мп + 5Мп.
Так як ми повідомляли раніше, особливістю цього смартфона є його акумулятор на 7 000 мАг та підтримка швидкої зарядки на 25Вт. Він також отримав сканер відбитків пальців (на бічній стороні) та роз’єм для навушників 3,5мм.

Очікується, що ціна смартфона буде складати 360 євро і він буде доступним в двох кольорах: чорному і білому.

Рекомендуємо: Samsung Wireless Charger Convertible Розкритий За День До Запуску.

Джерело: Twitter

Слідкуйте за свіжими новинами на нашій офіційній сторінці в Facebook та каналі в Telegram. Не забувайте підписуватися на Нас в Google News.

Залишити відповідь