Реклама

Смартфон Xiaomi Mi 11 позує на живих фото

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi офіційно представить свої нові флагмани Mi 11 і Mi 11 Pro тільки 28 числа, але молодша модель вже засвітилася. Зараз же, смартфон Xiaomi Mi 11 позує на живих фото. Одне із зображень підтвердило характеристики камери, а на інших – розпакування смартфона.

У білому Mi 11 ми бачимо вперше. Але тут головне не колір (хоча білий перламутровий з різними відливами сам по собі прекрасний), а підтвердження характеристик камери: 30-кратний зум (який внесок в нього вносить складова оптичної компоненти – незрозуміло) і основний датчик дозволом 108 Мп.

На серії інших фото зображена розпакування Mi 11. Тут без особливих деталей і технічних подробиць, крім, хіба що, синього кольору самого смартфона і чорної коробки, як у ряду інших смартфонів Xiaomi: Mi Note 10, Mi 8 і т.д. У коробці є відділ для зарядного пристрою, так що Mi 11 і Mi 11 Pro не підуть по слизькій дорожці iPhone 12 і Galaxy S21.

Користувач, який опублікував фото розпакування, каже, що Mi 11 буде коштувати $ 610, хоча за даними іншого джерела ціна новинки буде вище – від $ 690.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Redmi випустить дешевого флагмана на базі Snapdragon 888

Сьогодні надійшла інформація, що компанія Redmi випустить дешевого флагмана на базі Snapdragon 888. Лу Вейбінг (Lu Weibing), президент Xiaomi...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -