Реклама

Смартфон Xiaomi Mi 11 Pro показали у всіх можливих кольорах

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Cьогодні смартфон Xiaomi Mi 11 Pro показали у всіх можливих кольорах. Китайські джерела опублікували зображення Xiaomi Mi 11 Pro, в чотирьох кольорах.

Смартфон Xiaomi Mi 11 Pro показали у всіх можливих кольорах

Як видно на зображеннях, основна камера отримала новий дизайн і включає в себе чотири датчика зображення і світлодіодний спалах. Напис говорить про наявність 120-кратним збільшенням. Праворуч розташований прямокутний перископний модуль, який встановлюють багато виробників сучасних флагманських камерофонів.

Висловлюється припущення, що в основній камері смартфона Xiaomi Mi 11 Pro буде встановлений ще не анонсований сенсор Sony IMX782 дозволом 50 Мп, який також повинен використовуватися в лінійці смартфонів Huawei P50.

Разом з тим смартфон отримає 2K-екран AMOLED з частотою оновлення зображення 120 Гц і флагманську однокристальних систем Qualcomm Snapdragon 888. Очікується підтримка швидкої зарядки потужністю 120 Вт.

Також очікується, що новий флагман отримає стереодинаміки, підтримку реверсивної бездротової зарядки і вологозахист. Презентація новинки очікується в лютому-березні цього року.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Яку мишу до комп’ютера краще купити: безпровідну чи звичайну?

Якщо людина вирішила купити мишу до комп'ютера і вона не потрібна для особливих задач, то зазвичай вибір зупиняється на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -