Реклама

Смартфон Xiaomi Mi 11 став хітом ще до анонса

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Незважаючи на те, що офіційна прем’єра Xiaomi Mi 11 відбудеться тільки 28 грудня, в Китаї смартфон Xiaomi Mi 11 став хітом ще до анонса. Як відомо,вже стартував прийом замовлень на цю модель. Попит на новинку можна назвати ажіотажним – тільки на одному майданчику JD.com зібрано понад 220 тисяч заявок на покупку. Але ж ціна ще навіть не оголошена, і, за попередніми даними, Mi 11 дешевим не буде.

Смартфон Xiaomi Mi 11 став хітом ще до анонса

Для нас же в цій новині найголовніше – дата старту продажів пристрою. На JD.com попередні заявки приймаються до 23.59 31 грудня. Це означає, що реальні продажі новинки стартують в перший день нового року – 1 січня.

Нагадаємо, раніше компанія заявила, що Mi 11 вистачить усім. Очікується, що обсяг складських запасів на старті продажів складе близько 1 мільйона штук.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Що таке розумна лампочка та які функції має?

Розумна техніка для будинку є буквально в кожного. Це дуже полегшує життя. Наприклад, не потрібно наймати охорону - можна...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -