Реклама

Смартфон Xiaomi Mi 11 вимірює пульс точніше за розумні годинники

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Нагадаємо, Xiaomi Mi 11 виявився першим мобільним телефоном, що дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень через екран. Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) офіційно заявив, що смартфон Xiaomi Mi 11 вимірює пульс точніше за розумні годинники.

Смартфон Xiaomi Mi 11 вимірює пульс точніше за розумні-годинники

Тепер же з’явилися подробиці щодо цього. За офіційними даними, функція виміри частоти серцевих скорочень грамотно інтегрована в подекранний сканер відбитків пальців без додавання додаткового обладнання або збільшення товщини корпусу.

Принцип роботи технології в Xiaomi Mi 11 добре продуманий. Дисплей AMOLED використовується в якості джерела світла, а оптичний дактилоскопічний датчик виступає в якості приймача інформації. Функції, які використовують визначення частоти серцевих скорочень світло, що випускається екраном, потрапляє на палець, а оптичний датчик відбитків пальців визначає зміни інтенсивності світла. Представники Xiaomi відзначають, що кількість світла, яке випускає екран, досить для виміру пульсу, при цьому точність дуже висока. При активації функції виміру пульсу екран випускає зелене світло, який легко поглинається людським тілом, а інтенсивність відбитого світла сильно змінюється.

Що стосується точності, то тести, які були проведені лабораторією SGS, показали, що в порівнянні p професійними пульсоксиметрами різниця показників Xiaomi Mi 11 становить близько 2,11 ударів в хвилину. У випадку з більшістю фітнес-браслетів і розумних годин ця різниця становить близько 3 ударів в хвилину.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Huawei Enjoy 20 Plus з квадрокамерою

Чергова новинка від китайського гіганта - Huawei Enjoy 20 Plus. Новий смартфон Huawei Enjoy 20 Plus з квадрокамерою, прем’єра...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -