Реклама

Смартфон Xiaomi Mi Mix 4 отримає зарядку потужністю 200 Вт

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні відомий блогер розповів, що в даний час Xiaomi працює над новим флагманським продуктом, який планується до випуску у другій половині року. Також він повідомив, що смартфон Xiaomi Mi Mix 4 отримає зарядку потужністю 200Вт, тобто загальна потужність дротової швидкої зарядки + бездротової швидкої зарядки + зворотня швидка зарядка досягає 200 Вт.

Зрозуміло, що в даний час MI представлений на ринку продуктів найвищого флагмана швидкої зарядки, випущеного минулого року Xiaomi mi10 supreme памятного видання, телефон має швидку зарядку кабелем 120 Вт, швидку зарядку 50 Вт, бездротову віддачу 10 Вт, загальну потужність система швидкої зарядки досягла 180 Вт.

Новий телефон буде оновлений ще раз, що зробить його флагманом "найпотужнішої швидкої зарядки".

У поєднанні з попередніми новинами, Mi Mix 4 буде офіційно представлений у другій половині цього року. Крім того, у звіті вказується, що очікується оснащення екрану mi MIX 4 підекранною камерою.

Загалом, Xiaomi MI MIX 4 , якого не бачили два роки, не тільки продовжуватиме вдосконалювати екран, але й матиме найкращі ядра та швидку зарядку. Це справжня флагманська модель Xiaomi, яка надалі сприятиме розвитку Xiaomi до високого класу. Варто з нетерпінням чекати.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названы 6 популярных лайфхаков для вашего смартфона

Стаття доступна українською..Во время, когда смартфоны чрезвычайно популярны и используются почти всеми украинском, вполне ожидаемо, что в сети начнут...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -